Už sa blíži 6. reprezentačný medzinárodný cigánsky ples

Už sa blíži 6. reprezentačný medzinárodný cigánsky ples

Tradičný REPREZENTAČNÝ MEDZINÁRODNÝ CIGÁNSKY PLES sa bude konať po prvýkrát v šamorínskom x-bionic® sphere.

Plesová sezóna je už v plnom prúde, tak príďte sa aj vy zabaviť a vytancovať vianočné koláčiky na pravý cigánsky bašavel.

Už po šiesty raz sa večer 31. januára zídu milovníci rómskej kultúry z celého sveta, aby spolu plesali do rána bieleho na svojom najprestížnejšom podujatí roka – reprezentačnom medzinárodnom cigánskom plese, ktorý sa bude konať po prvý krát na novom mieste, a to v exkluzívnych priestoroch šamorínskeho multifunkčného rezortu x-bionic® sphere. H

rdým hostiteľom a usporiadateľom je aj tento rok Štefan Picúr Banyák – primáš známej slovenskej kapely Cigánski diabli, ktorý pozýva na ples každého, kto sa rád zabáva a má rád temperamentnú cigánsku muziku. A o tom, že to bude skvelá zábava vo veľkom štýle, svedčia aj hudobní hostia, ktorých bude aj tohto roku neúrekom. Okrem už spomínaných Cigánskych diablov na plese do tanca zahrá a zaspieva aj známa budapeštianska kapela Váradi Roma Café, Hollósy Band, držiteľka Zlatej platne – Nótár Mary, Sárközy Lajos Jr., Vanessa Šarközi & Miloš Biháry – Gypsy Jazz Project a Rytmus.

Lístky na toto podujatie si môžete kúpiť prostredníctvom siete Predpredaj.sk. 

ciganski-ples-baner

Diskusia