16.10.2017, 08:12
basket.sk, vg
Piešťanské Čajky

Trpká prehra našich dievčat.

V sobotu sa uskutočnil extraligový basketbalový zápas, v ktorom sme na domácej pôde prehrali o 32 bodov. Duel medzi ŠBK Šamorín a Piešťanskými Čajkami sa skončil 53:85.

,,Basketbalistky z kúpeľného mesta od začiatku potvrdzovali svoju kvalitu a rýchlo sa dostali do vedenia a už po prvej štvrtine vyhrávali 23:12. Do polčasu stihli ešte svoj náskok zvýšiť na 22 bodový rozdiel 44:22. Po prestávke Piešťanky nepoľavili Šamorín, Šamorín prevyšovali vo všetkých činnostiach a pred poslednou časťou viedli už 66:34. V záverečnej štvrtine domáce Šamorínčanky zlepšili svoj výkon, dokázali s Čajkami hrať vyrovnane, no rozdiel v skóre sa im už viac stiahnuť nepodaril,” píše stránka,” basket.sk.

Šamorín: Beronja 18 (3 trojky), Marcová 11, Hašková 8, J. Lelkes 7, Slezáriková 1 (B. Lelkes 6, Andrassy 2, Meszárošová 2).

Štvrtiny: 12:23, 10:21, 12:22, 19:19.