IMG_9643

Šamorínčanky nedali Východniarkam šancu

15.3.2017, 20:33
Slávka Gáborová

Jasné víťazstvo našich dievčat. ŠBK Šamorín si v dnešnom prvom zápase basketbalovej play-of poradili s tímom BAM Poprad.

Play-offf sa hrá na dva víťazné zápasy a naše dievčatá vycestujú 18. marca pod Tatry s komfortným náskokom. Popradčanky zdolali v pomere 84:56.

Naše dievčatá otvorili prvú štvrtinku peknou hrou, v závere však stratili koncentráciu a Popradčanky sa dotiahli na rozdiel štyroch bodov.

Druhú štvrtinku sme začali vo veľkom štýle a už v tretej minúte si tréner hostí vyžiadal oddychový čas. Druhú štvrtinku sme vyhrali už o 14 bodov.

V tretej časti zápasu sa nám opäť veľmi nedarilo, Východniarky ju vyhrali o štyri body, pred záverečnou časťou hry sme však mali pekný náskok a zápas sme si udržali v rukách.

Za náš tým strelecky excelovala Romana Vyňuchalová, ktorá zaznamenala 22 bodov, L. Slezáriková a T. Sujová zhodne po 15 bodov.