POZOR! Od piatku je uzavretá cesta medzi Rovinkou a Podunajskými Biskupicami

POZOR! Od piatku je uzavretá cesta medzi Rovinkou a Podunajskými Biskupicami

Uzávierka cesty I/63 v mieste križovatky Rovinka je plánovaná od 11. 09. 2020 22.00 h do 16. 09. 2020 04.00 h. Nákladná doprava a vozidlá s platnou diaľničnou známkou budú využívať rýchlostnú cestu R7 a diaľnicu D4. Osobné vozidlá bez diaľničnej známky a autobusy budú vedené po novej ceste II/572 – obchvat Mostu pri Bratislave. Autobusová doprava bude stále obsluhovať Rovinku s tým, že sa v mieste čerpacej stanice Batax otočí a bude pokračovať na uvedenú obchádzkovú trasu.

Viac o autobusovej doprave po kliknutí na čítaj ďalej.

Od 11.09.2020 (piatok od 22:00) do 16.09.2020 (streda do 4:00) z dôvodu uzávierky cesty I/63 v mieste križovatky Rovinka, budú spoje medzi P. Biskupicami a Rovinkou vedené po obchádzkovej trase:

Po obslúžení zastávky Bratislava, Pod. Biskupice, Nemocnica odbočia vľavo smerom na ŽST P. Biskupice, pokračujú rovno po Odeskej, na kruhovom objazde sa napoja na cestu II/572 (tzv. obchvat Mostu), v Moste pri Bratislave časti Studené odbočia vpravo na D. Lužnú a pokračujú až na koniec Rovinky, kde sa pôjdu otočiť na čerpaciu stanicu Batax a následne obslúžia zastávku Rovinka, kostol, kde sa napoja na svoju trasu.

Zastávka Bratislava, Pod .Biskupice, Trafostanica bude bez náhrady zrušená.

Obchádzková trasa bude riadne označená prenosným dopravným značením.

Fotogaléria

 

 

Diskusia