Kristínka a Terezka v hre o najsympatickejšiu mažoretku Česka a Slovenska

Kristínka a Terezka v hre o najsympatickejšiu mažoretku Česka a Slovenska

Kristínka či Terezka? Šamorínsky súbor mažoretiek Alexa odchádza tento piatok na Moravu, kde sa zúčastní nesúťažnej prehliadky Hodonín patrí mažoretkám 2013.

V rámci podujatia prebieha aj hlasovanie za najsympatickejšiu mažoretku. O priazeň ľudí sa uchádza 16 dievčat, medzi nimi sú aj žiačky ZŠ Mateja Bela Kristína Szegényová a Tereza Klčová.

Stretnutie mažoretiek z Česka a Slovenska sa začína v piatok večer. Na podujatí sa predstaví viac ako 20 súborov, ktoré majú pripravené viac ako päťdesiat vystúpení.

Hlavný program sa začína v sobotu. Niekoľko stoviek mažoretiek bude najskôr zabávať ľudí na hodonínskej Pešej zóne a potom budú pochodovať mestom. Večer sa uskutoční súťaž Miss mažoretka.

Šamorínsky súbor Alexa tvorí pätnásť dievčat, ktoré vedie trénerka Vierka Knezovičová. (foto: Alexa)

1

Šamorínčanky Kristína Szegényová (hore) a Tereza Klčová sa uchádzajú o priazeň ľudí v súťaži najsympatickejšia mažoretka. Jedna z nich by mohla vyhrať súťaž. 🙂

2

Hlasovať za naše dievčatá môžete na hodoninsky.denik.cz. Označte bodku pri mene dievčaťa a stlačte ikonku odoslať, ktorá sa nachádza na konci zoznamu. Pozor, hlasovanie sa končí vo štvrtok o polnoci.

Diskusia