Najbližšie udalosti

VIZVÁRY, GRIGLÁK, MÜLLER

Absolutna slovenská hudobnícka špička Eugen Vizváry a Juraj Griglák prináša so sebou mladého talentovaného hudobníka a bubeníka Mattiu Müllera, ktorý navzdory svojmu mladému veku (17 rokov) patrí medzi to najlepšie čo vyrastá na Slovenskej hudobnej scéne. Počas vystúpenia tejto trojice hudobníkov zaznie najmä pôvodná autorská tvorba z pera Eugena Vizváryho, Juraja Grigláka, ale aj mladého Mattiu Müllera, ktorý... Viac info »

Komédia: Horúca sprcha

„Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“ On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia... Viac info »

Komédia: Predstavím Ťa oteckovi

Komédia Čo všetko sa môže zomlieť, ak váš nastávajúci túži spoznať vašich rodičov, lenže otecko vlastne nie je vaším oteckom? Zašmodrchaná zápletka plná nečakaných zvratov od najvychytenejšieho súčasného britského dramatika, autora vyše osemdesiatky celosvetovo uvádzaných hier — majstra situačných komédii Sira Alana Ayckbourna, umožňuje naplno zažiariť brilantným výkonom Kamily Magálovej a Jozefa Vajdu. Ako prekonávajú... Viac info »