Najbližšie udalosti

Cestovateľské kino: ETIÓPIA

Precestujte s Romanom Liptákom jednu z najzaujímavejších a zároveň nedocenených krajín čierneho kontinentu. Biblická história Etiópie a jedinečné kultúrne pamiatky tejto krajiny sú málo známe. Prírodné scenérie náhornej plošiny s bohatou faunou a flórou sa zvážajú do Danakilskej preliačiny, soľnej púšte so sírnymi prameňmi, ktorých krikľavé farby pôsobia ako vytvorené počítačom a nie prírodou. Putovanie... Viac info »

Tradičná rodinná nedeľa v X-BIONIC® SPHERE a. s.

Rebelský králik Peter žije svoj veselý bezstarostný život spolu s ostatnými zvieratami na farme. Nový majiteľ statku sa však o svoj životný priestor deliť nemieni – a už vôbec nie so zvieratami. Začína sa tak bizarná vojna o teritórium medzi ním a obyvateľmi záhrady.

Viac info »

Veľkonočný program pre celú rodinu

Príďte sa k nám zabaviť s celou rodinou. Od 31. marca do 2. apríla Vás každý deň čaká zaujímavý program plný zábavy. Okrem maľovania veľkonočných vajíčok a tvorivých dielní, máme pre deti pripravené aktivity v AdventureLand a PlayFun, či filmy v Tuli Cinema. Rodičia môžu využiť náš wellness, či program v Legends’ Bar. Viac info »