Najbližšie udalosti

Vianočné trhy 2018

Vo štvrtok 13.12. o 15:45 sa začínajú v Šamoríne tradičné vianočné trhy, ktoré okrem občerstvenia, jedál a rôznych výrobkov samozrejme ponúkajú aj pestrý sprievodný program. Dvojdňové slávnosti, ktoré potrvajú od 13. do 14. decembra 2018, odštartuje vianočné vystúpenie detí z MŠ Gazdovský rad, vystúpia aj mažoretky zo Základnej školy Mateja Bela…   Viac info »

Silvestrovská rodinná nedeľa

Silvestrovská rodinná nedeľa v x-bionic sphere 30.12.2018 POZOR NA JAZYKOVÚ VERZIU FILMU !!! Zažite bezstarostnú nedeľu o akej snívate! Užite si spoločnú nedeľu naplno. Žiadne starosti, len zábava. My sa o všetko postaráme, vy budete spolu tráviť aktívne čas. Na jednom mieste ponúkame bazénovú zábavu, obed pre malých aj veľkých a film, pri ktorom sa... Viac info »

Muzikálový žúr roka!

Veľkolepá muzikálová šou plná najväčších hitov je tu! Pretancujte sa do Nového roka s najznámejšími piesňami z muzikálov Pomáda, Mamma Mia, Fantóm Opery, West Side Story či Rómeo a Júlia. Poriadne to roztočíme! Piesne Mamma mia! Here we go again, alebo America si zaspievate spolu s hereckou divou Katarínou Hasprovou, Patrikom Vyskočilom, Dáriusom Kočim a... Viac info »