Najbližšie udalosti

Aktívna sobota

Čo všetko vás čaká? Vyskúšajte si naše skupinové cvičenia, ktoré ešte nepoznáte. Rôzne druhy tréningov – všetky počas jedného dňa. Zároveň sa pri šálke dobrej kávy alebo čaju porozprávajte s trénermi o správnom tréningu či stravovaní. Plánujeme si poriadne zašportovať, spáliť prebytočné kalórie a ukázať vám, čo u nás nájdete. VSTUP ZADARMO Kde: Gym – Pink... Viac info »

Beseda v knižnici

Srdečne Vás pozývame na autorskú besedu s režisérkou, scenáristkou a spisovateľkou Marianou Čengel Solčanskou.

Jej filmy získali mnoho ocenení na domácich aj zahraničných festivaloch. Únos, Legenda o lietajúcom  Cypriánovi či Láska na vlásku. Čoskoro v kinách objaví aj nový slovenský thriller Sviňa od režisérskeho dua Mariana Čengel Solčanská a Rudolf Biermann.

Viac info »

Valentínska večera s degustáciou vín

Výnimočný priestor pre fantastické kulinárske zážitky. Zážitková gastronómia v reštaurácii Golden Garden Každý mesiac si môžete vychutnať exkluzívny gastronomický zážitok spojený s vínnou ochutnávkou. Počas večere nielen nasýtite všetky svoje  zmysly ale odhalíte aj tajomstvá kulinárskeho umenia. Šéfkuchár Peter Gogaľ vás vezme do kuchyne špičkovej reštaurácie a vy sa tak stanete spolutvorcom dokonalého súzvuku chutí jedla a... Viac info »

OKTAGON PRIME prvýkrát v x-bionic® sphere!

Najväčšia československá organizácia, ktorá usporadúva turnaje zmiešaných bojových umení (MMA) a fenomén poslednej doby – OKTAGON MMA zavíta po prvýkrát aj do Šamorína. Hlavným ťahákom akcie bude TITULOVÁ bitka ľahkých váh – Miro Štrbák versus polský DYNAMIT Mateusz Legierski. Mimo to nás čaká aj FINÁLE populárnej ženskej reality show PROJEKT Y, so súbojom slovenskej Evy... Viac info »