Najbližšie udalosti

SAMARIA BLUES FESTIVAL 2020

Organizátorská kapela P.P.Band prináša v rámci ojedinelého projektu „SAMARIA BLUES FESTIVAL 2020“, v PIATOK, 25.9.2020 do šamorínskeho klubu ďalší, už štvrtý, ročník bluesového festivalu. Po úspečných troch ročníkoch sa scéna ustálila v šamorínskom Mozi Clube. Štvrtý ročník prebehne v kaviarenskej časti klubu, nakoľko je počet návštevníkov kvôli známym dôvodom limitovaný a kinosála musí byť uzavretá.... Viac info »

Festival Svetla: Jednota

Milí priatelia, pozývame Vás s láskou na Festival Svetla: Jednota do DK Šamorín  Podľa aktuálnych informácií od riaditeľky DK Šamorín, je okres DS v zelenej zóne. To znamená, že festival sa môže uskutočniť. PROGRAM: Program je zostavený so zámerom postupnosti od naladenia, prepojenia až do OSLAVY. Tvoríme to všetci spoločne... 10:00- 10:10– Privítanie & Znelka... Viac info »

Don Alder v MOZI clube

Don Alder je svetovoznámy Kanadský fingerstyle gitarista z Vancouveru. Večer otvorí exkluzívne trio GIGBRODAH v zložení: Pišta Lengyel, Juraj Griglák a Mattia Müller s hosťom Erich BOBOŠ Procházkom Po krátkej prestávke vystúpi DON ALDER a neskôr sa k nemu pridá skupina GIGBRODAH aj s BOBOŠ-om a zahrajú piesne z pera Don Aldera ale Cover verzie známych piesní. Viac info »