Dva víkendy, 2. súťaže a množstvo medailí

15.2.2017, 08:41
Attila Ürge, red.

Šamorínsky športový klub Budokan Samaria má za sebou dva veľmi úspešné víkendy.

Medailová žatva sa začala 5. februára vo Viničnom, kde sa naši karatisti zúčastnili tradičného kola, ktoré zorganizovala Bratislavská únia karate. Malí Šamorínčania úspešne bodovali..

2. miesto - Benjamín Gruber

Šamorínskemu klubu Budokan Samaria sa darilo aj 11. februára. Naši športovci vycestovali do Trenčína, kde sa uskutočnilo I. kolo Slovenského pohára Karate.

Na turnaji boli zastúpené všetky kluby Slovenského zväzu katare a naši malí športovci obstáli veľmi dobre. Súťaž bola rozdelená do troch disciplín.

Agility (rôzne vekové kategórie):
3. miesto - Benjamín Gruber

Kata:
V tejto disciplíne v kategórií 6. - 7. ročných nás úspešne reprezentovala Ninka Benešová, ktorá získala krásne 2. miesto.