Welcome to Šamorínčan   Click to listen highlighted text! Welcome to Šamorínčan Powered By GSpeech

Csaba Lőrincz: Surovo zbili moju dcéru, hľadáme svedkov

Uverejnené: utorok, 24. december 2013

Hoci sú Vianoce, rodina profesionálneho hasiča Csabu Lőrincza zažila jeden z najhorších dní života. Včera večer (23. 12. 2013 okolo 19:15 hod.) surovo zbili jeho 16-ročnú dcéru. K útoku došlo pred Billou.

V prípade už bolo podané trestné oznámenie a Csaba Lőrincz prosí svedkov incidentu, aby sa ohlásili.

,,Tri páchateľky ju bili hlava nehlava, sotili na zem, búchali jej hlavu do betónu, neustále udierali do hlavy, kopali do brucha a búchali jej hlavu do sklenenej steny obchodného domu,” hovorí otrasený pán Csaba Lőrincz.

Potom sa jeho dcére podarilo vbehnúť do predajne. ,,Nik z personálu obchodu ani nakupujúcich sa jej nezastal. Dokonca bola z obchodu vyhodená.

Útočníčka ju pritom prenasledovala a neustále bila do hlavy,” pokračuje Csaba Lőrincz. Mestská polícia na miesto incidentu nebola privolaná.

Dievča bola ošetrená v Dunajskej Strede a so zranení sa bude liečiť viac ako šesť týždňov. Podľa C. Lőrincza polícia prijala akési predbežné trestné oznámenie, pokým sa však reálne začne prípadom zaoberať, ubehne istý čas.

Preto sa obracia s prosbou na verejnosť a hľadá svedkov udalosti. ,,Prosím slušných ľudí, ktorí videli incident, aby sa mi ohlásili, ako svedkovia a poslali kontakt na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

,,Tieto Vianoce sú v mojom živote najhoršie čo môžu byť,” uzatvára C. Lőrincza, ktorý slúži v našom meste ako profesionálny hasič už viac ako dvadsať rokov.

 

 

Kvet bane - Divadlo Jókaiho

Maďarské predstavenie Kvet bane s Évou Bandor, Judit Bárdos a Attilom Mokosom sa uskutoční v MsKS v stredu 10. februára o 19. hodine.  

 

55 minút medzi životom a smrťou

V stredu 10. februára sa v mestskej knižnici uskutoční beseda so spisovateľom Jožkom Kollárom, ktorý napísal knihu 55 minút medzi životom a smrťou - o úteku zo socialistického Československa na teplovzdušnom balóne. Ůspešne utiekla rodiny Hutyrovcov, ktorá v tom čase bývala v Šamoríne. 


logo Šamorínčan
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech