Welcome to Šamorínčan   Click to listen highlighted text! Welcome to Šamorínčan Powered By GSpeech

Csaba Lőrincz: Surovo zbili moju dcéru, hľadáme svedkov

Uverejnené: utorok, 24. december 2013

Hoci sú Vianoce, rodina profesionálneho hasiča Csabu Lőrincza zažila jeden z najhorších dní života. Včera večer (23. 12. 2013 okolo 19:15 hod.) surovo zbili jeho 16-ročnú dcéru. K útoku došlo pred Billou.

V prípade už bolo podané trestné oznámenie a Csaba Lőrincz prosí svedkov incidentu, aby sa ohlásili.

,,Tri páchateľky ju bili hlava nehlava, sotili na zem, búchali jej hlavu do betónu, neustále udierali do hlavy, kopali do brucha a búchali jej hlavu do sklenenej steny obchodného domu,” hovorí otrasený pán Csaba Lőrincz.

Potom sa jeho dcére podarilo vbehnúť do predajne. ,,Nik z personálu obchodu ani nakupujúcich sa jej nezastal. Dokonca bola z obchodu vyhodená.

Útočníčka ju pritom prenasledovala a neustále bila do hlavy,” pokračuje Csaba Lőrincz. Mestská polícia na miesto incidentu nebola privolaná.

Dievča bola ošetrená v Dunajskej Strede a so zranení sa bude liečiť viac ako šesť týždňov. Podľa C. Lőrincza polícia prijala akési predbežné trestné oznámenie, pokým sa však reálne začne prípadom zaoberať, ubehne istý čas.

Preto sa obracia s prosbou na verejnosť a hľadá svedkov udalosti. ,,Prosím slušných ľudí, ktorí videli incident, aby sa mi ohlásili, ako svedkovia a poslali kontakt na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

,,Tieto Vianoce sú v mojom živote najhoršie čo môžu byť,” uzatvára C. Lőrincza, ktorý slúži v našom meste ako profesionálny hasič už viac ako dvadsať rokov.

 

 

Hyperaktívny Mikuláš

V Hoteli Kormorán sa v sobotu 28. novembra o 15. hodine uskutoční podujatie pre deti - Hyperaktívny Mikuláš. Vstupné 2 eurá. V cene vstupné a občerstvenie. 

 

Charitatívna burza SČK

V piatok 27. novembra sa začína charitatívna burza miestnej organizácie Slovenského Červeného kríža. Burzu nájdete v MsKS. V piatok od 8.00 do 20.00 hod. a v sobotu od 8.00 do 12.00 hod. Obnosené ošatenie si môžete kúpiť za symbolickú cenu.


logo Šamorínčan
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech